0532 384 77 07     0532 384 77 07
ahmetbugrahan.gungor@hs01.kep.tr     Talep Formu
0532 384 77 07     0532 384 77 07 7/24     ahmetbugrahan.gungor@hs01.kep.tr     Servis Talep Formu
Online Asistan! - 0532 384 77 07
Sancaktepe Osmangazi Tesisatçı
02 Nisan 2018
Sancaktepe Osmangazi Tesisatçı
Sancaktepe Osmangazi Tesisatçı Sancaktepe Osmangazi Tesisatçı anlaşmalı firmamızda Su Kaçağı Tespiti, Tuvalet, Mutfak, Klozet tıkanıklığı açma ve tamir işleri yapılmaktadır. Sancaktepe Osmangazi Tesisatçı anlaşmalı firmamız tarafından Sancaktepe Osmangazi bölgesinde su kaçağı tespiti, tıkalı mutfak, banyo ve tuvalet gideri açma ve su tesisatı işlemleri gerçekleş..
423 kez okundu
Devam
Sancaktepe Abdurrahmangazi Tesisatçı
02 Nisan 2018
Sancaktepe Abdurrahmangazi Tesisatçı
Sancaktepe Abdurrahmangazi Tesisatçı Sancaktepe Abdurrahmangazi Tesisatçı anlaşmalı firmamızda Su Kaçağı Tespiti, Tuvalet, Mutfak, Klozet tıkanıklığı açma ve tamir işleri yapılmaktadır. Sancaktepe Abdurrahmangazi Tesisatçı anlaşmalı firmamız tarafından Sancaktepe Abdurrahmangazi bölgesinde su kaçağı tespiti, tıkalı mutfak, banyo ve tuvalet gideri açma ve su tesi..
397 kez okundu
Devam
Sancaktepe Atatürk Mahallesi Tesisatçı
02 Nisan 2018
Sancaktepe Atatürk Mahallesi Tesisatçı
Sancaktepe Atatürk Mahallesi Tesisatçı Sancaktepe Atatürk Mahallesi Tesisatçı anlaşmalı firmamızda Su Kaçağı Tespiti, Tuvalet, Mutfak, Klozet tıkanıklığı açma ve tamir işleri yapılmaktadır. Sancaktepe Atatürk Mahallesi Tesisatçı anlaşmalı firmamız tarafından Sancaktepe Atatürk Mahallesi bölgesinde su kaçağı tespiti, tıkalı mutfak, banyo ve tuvalet gideri açma ve..
317 kez okundu
Devam
Sancaktepe Fatih Mahallesi Tesisatçı
02 Nisan 2018
Sancaktepe Fatih Mahallesi Tesisatçı
Sancaktepe Fatih Mahallesi Tesisatçı Sancaktepe Fatih Mahallesi Tesisatçı anlaşmalı firmamızda Su Kaçağı Tespiti, Tuvalet, Mutfak, Klozet tıkanıklığı açma ve tamir işleri yapılmaktadır. Sancaktepe Fatih Mahallesi Tesisatçı anlaşmalı firmamız tarafından Sancaktepe Fatih Mahallesi bölgesinde su kaçağı tespiti, tıkalı mutfak, banyo ve tuvalet gideri açma ve su tesi..
316 kez okundu
Devam
Sancaktepe Meclis Mahallesi Tesisatçı
02 Nisan 2018
Sancaktepe Meclis Mahallesi Tesisatçı
Sancaktepe Meclis Mahallesi Tesisatçı Sancaktepe Meclis Mahallesi Tesisatçı anlaşmalı firmamızda Su Kaçağı Tespiti, Tuvalet, Mutfak, Klozet tıkanıklığı açma ve tamir işleri yapılmaktadır. Sancaktepe Meclis Mahallesi Tesisatçı anlaşmalı firmamız tarafından Sancaktepe Meclis Mahallesi bölgesinde su kaçağı tespiti, tıkalı mutfak, banyo ve tuvalet gideri açma ve su ..
290 kez okundu
Devam

Haftanın 7 günü bizleri arayabilir, teknik destek taleplerinizi Asistan Online tarafından anlaşma yapılmış usta ve servislere 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaramız;  

ETİKET BULUTUHemen Ara 📱