0532 384 77 07     0532 384 77 07
ahmetbugrahan.gungor@hs01.kep.tr     Talep Formu
0532 384 77 07     0532 384 77 07 7/24     ahmetbugrahan.gungor@hs01.kep.tr     Servis Talep Formu
Online Asistan! - 0532 384 77 07

İnşaat İşleri

07 Ocak 2018     618 Görüntüleme
Yaşam alanlarınızda, apartman ve ofislerinizde meydana gelen problemlerin çözümü ile ilgili nasıl bir yol izleyeceğiniz hakkında bilginiz yoksa şayet, Asistan Online aracılığı ile aşağıda sıralamış olduğumuz alanlarda destek alabilirsiniz. Size en yakın ve en ekonomik fiyatlar ile hizmet sağlayacak olan firmalar ile iş birlikteliği gerçekleştiren Asistan Online firmamız, yaşam alanlarınız ve ofislerinizde meydana gelen asansör, dış cephe, çatı kaplama ve tadilat, duvar yıkımı ve duvar örümü gibi çalışmalarda sorunsuz hizmet ilkesi ile hareket etmektedir.
 
Yaşadığınız problemlerin en kısa sürede en ekonomik fiyatlar ile çözüme kavuşturulması için bizleri haftanın 7 günü arayabilir, inşaat işleri ile ilgili bilgi alabilir ve yaşamış olduğunuz problemler hakkında destek taleplerinizi iletebilirsiniz.
 
Asistan Online firmamız aşağıdaki inşaat işleri alanlarında hizmet vermektedir.
  • Çatı Yalıtımı, Kaplama ve Tadilat İşleri
  • Dış Cephe Mantolama ve Kaplama İşlemleri
  • Asansör Arızaları ve Asansör Tamiri İşlemleri
  • Hazır Beton İşlemleri
  • Duvar Yıkımı, Duvar Örümü ve Duvar İşlemleri
  • Harfiyat İşlemleri, Harfiyat Toplama ve Nakliye İşleri
  • Genel İnşaat İşleri
Asistan Online firmamız tarafından sunulan hizmetler hakkında bilgi almak için bizleri arayabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.


İletişim

Haftanın 7 günü bizleri arayabilir, teknik destek taleplerinizi Asistan Online tarafından anlaşma yapılmış usta ve servislere 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaramız;  

Sol menüde bir içerik göremiyorsanız ilgili bölgede şuan için herhangi bir servis hizmeti sunulmadığı, var olan anlaşmamızın sonlandığı ve hizmet sunulamaması sebebi ile ilgili içeriğin silinmiş olduğu anlamı taşımaktadır. Bilgilerinize.
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Ara 📱